Vi tjänar pengar till laget & klassen just nu!


Ett litet axplock av lag & klasser som är igång med Tvättmästarn just nu, så passa gärna på att stötta barn & ungdomar i ditt närområde!

 

Klicka HÄR för att beställa av laget/klassen du vill stötta!

  • IF Björklöven U13 (Umeå)
  • Bankeryds SK P06 (Bankeryd, Jönköping)
  • IFK Umeå P06 (Umeå)
  • Skellefteå AIK U13 (Skellefteå)
  • FC Djursholm P07-2 (Djursholm, Stockholm)
  • Skövde HF F04 (Skövde)
  • Estetiska Gymnasiet/Stage & Perform (Arvika)
  • Kalix Cheerleading Team (Kalix)
  • Filipstads Dam U (Filipstad)
  • Tjörns Konståkning Team Seabird (Skärhamn,Tjörn)
  • Levenebygdens Ridklubb (Vara)
  • Dynamite Deluxe Cheerleeding (Rissne, Stockholm)
  • IFK Timrå P05 (Timrå, Sundsvall)
  • IF Brommapojkarna P04-5 (Stockholm)
  • Dalen Innebandy H1 (Umeå)
  • Grythyttans IF (Grythyttan, Hällefors)
  • IFK Eskilstuna P10 (Eskilstuna)
  • Näsbydalskolan klass 6Mu (Täby, Stockholm)
  • Umeå Ryttarförening (Umeå)
  • IFK Arboga Hockey 09/10 (Arboga)
  • Sandviks IK Damjuniorer (Umeå)
  • Vallentuna Hockey Team 11 (Vallentuna, Stockholm)
  • Trångsundsskolan klass 9B (Trångsund/Stockholm)
  • Naturbruksgymnasiet Sötåsen SNB17H (Töreboda)
  • AG Visbygymnasterna (Visby, Gotland)
  • Vallentuna Hockey P09/10 (Vallentuna, Stockholm)
  • Blåsut BK (Vänersborg)
  • IFK Lidingö F07A (Lidingö, Stockholm)
  • Karlstad IBF P05 (Karlstad)
  • Kyrkebyskolan klass 7A (Arvika)
  • IFK Timrå P06 (Timrå, Sundsvall)
  • Parkskolan klass 9 Blå (Östersund)
  • Friskis & Svettis (Vetlanda)
  • Sikeå SK A-Flickor (Sikeå,Robertsfors)
  • Rönnängs IK Team 09 (Rönnäng, Tjörn)

  • Grisbackakyrkan (Umeå)
  • Sturefors IF P05 (Sturefors, Linköping) 
  • Himmelstalunds Utbildningscentrum H17C (Norrköping)
  • Rönnängs IK Team 07 (Rönnäng, Tjörn)
  • Gimonäs Umeå IF P12 (Gimonäs, Umeå)
  • Föreningen Jemtryttarna (Brunflo, Östersund)
  • Björneborgs Skola klass 6 (Björneborg, Kristinehamn)
  • Glanshammars IF Friidrott (Glanshammar, Örebro)
  • Kungälvs HK F06 (Kungälv)
  • Östersund Basket U17 (Östersund)
  • Jacobsskolan VO 2B (Höör)
  • Östersund Basket U19 (Östersund)
  • Morön BK F19 (Skellefteå)
  • Ringarums Skola klass 2 (Valdermarsvik)
  • Grenadjärskolan ÅK 8 (Örebro)
  • HK Country P06 (Stöpen, Skövde)
  • Skeninge IK (Skänninge, Mjölby)
  • Simlångsdalens Ryttarförening (Simlångsdalen, Halmstad)
  • Vissefjärda skola klass 5 (Vissefjärda, Emmaboda)

Ska även ni tjäna pengar till laget eller klassen? 

Tveka inte, beställ Tvättmästarn´s Gratisprover och Infopaket!