Tidigare vinnare i Tvättmästarn´s tävlingar


Grattis allihopa, ni har vunnit Biobiljetter!

December 2016

Johannes Thom & Joel Emanuelsson (1st var), Blåsut/Vänersborg BK

Anton Strömberg (2st), Adrian Karlsson, Neo Granholm, Petter Nyström, Leon Persson, Axel Olsson & Viktor Winberg, IF Björklöven

Christoffer & Nelly (1st var), Mariefreds Skola klass 8B

Harry, Christina, Viggo, Albin, Loke H, Viktor, Axel, Melker, Stina, Loke E, Isak, Johan, Linus & Oliver, Skellefteå AIK U10

November 2016

Cecilia Ivarsson (2st) & Klara Gatemark (1st)Parkskolan klass 6

Måns Kjellman (2st) & Tina Bång, Loke Lindblom & Neo Lindblom (1st Var), FC Helsingborg P05/06

Veronica Östman & Elisabeth Gidlöf (1st vardera), ÖSK Hockey U11

Alicia Steffen (2st) & Felicia Lund, Elise Glenister, Vera Haglund & Matilda Bäck (1st var), Salemgymnasterna

Hans Pettersson (2st) & Johannes Thom & Joel Emanuelsson (1st var), Blåsut/Vänersborg BK

Engla Tengman, Albert Hallneborg, Molly Nilsson & Viktor Lindberg (1st var), Hannaskolan klass 8/9

Olle Svensson & Love Hultman (1st vardera), Bankeryds SK P06

Oktober 2016

Elin & Wilma Persson (1st vardera), Grisbackakyrkan 

Louise Lindlöf (1st), Vinninga AIF Damer 

Erik Svahn (2st) & Ludwig Frithz (1st), Sikeå SK A-pojkar 

Filip Sandberg (1st) &  Frida Johansson (1st), Byskeskolan Tyska Åk 8

Tuva Isaksson (2st), Alfred & Joel (1st vardera), Grythyttans Skola 5D

I AG Visbygymnasterna vann alla dessa. Svea, Matilda, Amanda, Lisa, Ina, Ella, Hanna, Anna(1st vardera) och Majken & Ragnhildsom sålde ihop får då dela på en.

Juni 2016

Alice Lisserkers & Elin Rahm, Värmdö IF F02/03, varsin biobiljett på väg!

Tilda Johansson, Bengtsfors IF F02, Grattis till bio!

Maj 2016

Moa Elliot &  Maja Ekström, Trulsegårdsskolan 8D1, vann varsin biobiljett!

Adam Windahl & Melvin Mattsson, Sandsbro AIK P05, biobiljetter på väg!

Kevin Radley, BK Heid P05, grattis till biobiljetter!

April 2016

Wilhma Hammarling & Johan Karlsson, Vissefjärda Skola, biobiljetter till er 2!

Clara Svensson & Clara Viksberg i Lidköping FK vann varsin biobiljett!

Olle Andersson & Olle Malm, Karlslunds HFK P05, varsin biobiljett på väg!

Mars 2016

Hugo Freij Fredrik Edvardsson, Ingarö IF vann varsin biobiljett!

Asta & Märta Kjellström i Ärla-Stenkvista, varsin biobiljett på väg!

Lovisa i klass 8 Grenadjärskolan, Örebro. 2 biobiljetter på väg!

Februari 2016

Ellen Pedersen och Nora Karlsson i Uppvidinge Drill & Dans. Grattis ni vann Biobiljetter!

2015

Alma Forsberg, Julia Ahlstrand, My Andersson & Wilma Andersson i HK Country D-flickor 03. Grattis ni vann Biobiljetter!

2014

Maja Andersson, Emilia Nilsson och Josefine Johansson i Hörby FF till vinst av biobiljetter.

Linus Lilliestierna i Ingarö IF P01 som vann de 2 matchbiljetterna till en valfri allsvensk fotbollsmatch! Grattis Linus!

Alva från Onsala (F13) och Jesper S i Tölö (P12) vann varsin Speedshooter på Skadevi Cup, Grattis båda!

Ska ni tjäna pengar till laget eller klassen med TvättMästarn®, fråga oss om aktuella tävlingar.