Tidigare vinnare i Tvättmästarn´s tävlingar


"Stora Vinnare"


Vinnare av biljetter till Ottawa-Colorado!

Petter Nyström, IF Björklöven P07, Stort Grattis!


Vinnare av biljetter till Sverige-Frankrike!

Julia Andersson, Korsavadsskolan klass 7F, Stort Grattis!




Grattis, ni har vunnit Biobiljetter 2018!

Christoffer Hansson & Hans Pettersson, Blåsut BK

Alexandra Hansson, Skaraortens Ryttarförening

Elvin Schäder, ÖSK Hockey Team 06

Adam & Oskar Falk, Sikeå SK

Enya dahlström, Moa Eriksson, Wilma Christensson, Emma Larsson & Saga Rörick, Forsby FF F06

Andreas Koppfeldt, Edaneskolan klass 5

Olivia Stenberg, Nässjö Pingstkyrka


Vinnare av Presentkort på MAX 2018!

Jennie Sundqvist & Elvin Schäder, ÖSK Hockey Team 06

Elin Engebro & Melwin Martinsson, Gällivare Brottning



Vinnare av Presentkort på McDonalds 2017!

Anton Olin, Christoffer Hansson & Hans Pettersson, Blåsut BK

Alexandra Hansson, Skaraortens Ryttarförening

William Nygren, Ludwig Fritz, Erik Svahn, Adam & Oskar Falk, Sikeå SK

Emrik Wiktorell, Viktoria Zmanova & Olivia Stenberg, Nässjö Pingstkyrka

Enya dahlström, Moa Eriksson, Wilma Christensson, Emma Larsson & Saga Rörick, Forsby FF F06

Olivia Zetterqvist, Livia Eklund, Hannah melander & Alva Lindholm, Forsby FF F06

Andreas Koppfeldt & Erik Persson, Edaneskolan klass 5

Thilde Rhöse, Ulla Adolfsson, Divinity Dance Company



Grattis allihopa, ni vann Biobiljetter 2017!

Tuva Isaksson, Grythyttans Skola 5D

Mira, Thea & Elin, Hammenhögs Skola klass 5

Herman Jönsson, Korsavadskolan 7f Akademi

Douglas Lindblom, Ingrid Lindblom, Philip Öhman & Lukas Lindblad, Hässelby SK FF 

Lucas Flyckt & Hugo Johannesson, Rönnängs IK Team 07

Joel Norling, Mölltorp/Brevik AIF P05/06

Lovisa Nimade, Evelyn Elliot  & Elin Olsson, Ekenässkolan 9A

Nathalie Sjögren, Sörfors IF Damjunior

Liv Wignell & Arthur Olsson, Rönnängs IK Team 07

Felix Josefsson & Emil Ljungfjärd, IK Oskarshamn Team 03

Olle Göransson, Alexander Heilbom & Tim Nord, Östersunds Basket P-15

Elin Wallin & Josefine Larsson, Glanshammars IF Friidrott

Emil Sjögren, Korsavadsskolan 8F

Ebba Ekengård & Måns Magnusson, Djupadals Scoutkår

Melwin Axelsson, Mölltorp/Breviks AIF P05/06

Wilma Andersson, Ulvåkers IF F03/04

Hanna Bogren, AG Visbygymnasterna

Erik Persson, Edaneskolan klass 4

Saga Alldén, Arctic Cheer Avalanches

Helena Söderberg, IFK Timrå P05 

Andreas Koppfeldt, Edaneskolan klass 4 (Arvika)

Elias Sundell, Febe Hugosson & Samuel Huss, Grenadjärsskolan klass 8

Morgan Tunmats & Viktor Hallin, Rynninge IK P01, 

Pia Olsson, Rönnängs IK Team 07

Linnea Blom & Olivia Rydberg, Ulvåkers IF F03/04

Hannes Larkås, Öjeskolan 4C

Hilda Kovac, Grisbackakyrkan

Mathilda Van Dijk, Vinninga AIF Damer

Lollo Kämpe, Max Thomsson & Levi Ärnbäck, Eskilstuna City FK P03

Tara Mattsson, Alice Wolke, Alfred Gustavsson, Hilda Eriksson, Malin Sandberg, Albin Gustavsson, Kasper Löfgren, Grythyttans Skola 5D

Simon Jeppson, Julia Andersson, Martin Malmgren & SiljeThögersen,  Korsavadskolan 7f Akademi

Bianca Mattson, Wiggo Nilsson & Amadeus Persson, Korsavadskolan 7f Akademi

Emil Tranberg Karlsson, Bruksskolan klass 5

Daniel Lundqvist, Tyra Lundberg, Lina Holmgren, & Natalie Sjögren, Sörfors IF Dam/Junior

Minna Norrby, Ella Stenman, Svea Hallgren & Clara Sundberg/Matilda Ronsten (Sålde ihop), AG Visbygymnasterna

Nellie Nilsson Österman & Sofie Ritzler, Värmdö IF F05 Innebandy

Love Hultman, Bankeryds SK P06

Klara Bårman, Matilda Vestermark & Linnéa Thorén, Alléskolan klass EK14A

Elias Wahlgren, Aimèe Camitz, Oscar Morgan & Adam Cronqvist, Djupadals Scoutkår

Alwa Mossberg, Wera Molin, Pernilla Svensson och Malin Kareliussén, Glanshammars IF Friidrott

Mussie Grmazion & Martin Götesson, Hässelby SK FF

Filip Lindstedt, Alexander Hagvall, Adam Hedenvall, Oliver Elvbo, Linus Svedberg, Axel Hedström, Alex Koczkas & Anton Hammar, Östersunds Basket P-15

Charlotte Enarsson, Ville Nordbäck, Emil Rinne, Theo Nordin & Wille Persson, Köping HC U9

Anna Pettersson, Skoghalls IBK

Alvin Lindström, Hanne Öhlund, Viktor Savinen Eidegren & Vidar Fredriksson, Kalix HC Team 08

Anders Gradin & Vera Ahrnell, Järna SK Tjejhockey

Hedvig Nilsson, Albin Önneflod & Anton Persson, Korsavadsskolan 8F

Ronja Hedlund, Olivia Tullberg, Hulda Olofsson, Esmeralda Ekman, Lisa Liljeholm, Zin Mar Win, Arctic Cheer Avalanches

Mark, Fredrik, Andre & Jacob/Fadi, Wasaskolan klass 6A

Haylie Nygren, Ebba Abrahamsson, Lova Lindberg/ulrika Näslund, Betsele IF F09

Alva Mannberg, Betty Ölmebäck, Emma Nygren & Mattias Lidberg, Betsele IF F09

Erik Friberg & Albin Lindvall, Sandsbro AIK P05

Anton Manfred & Oliver Lindberg, Fristads GOIF P02

Arvid Franzon, IK Gautiod

JE Karlsson, Ted Gryttman, Oskar Hällqwist, Linneá Bergström Hugo L Nilsson & Andrea Berginge, Edaneskolan klass 4

Elias Sundell, Febe Hugosson & Samuel Huss, Grenadjärsskolan klass 8

Linus Hellsén, Catrin Nordlöf, Hugo Fröberg, Anton Högström & Viggo Rolandsson, IFK Timrå P06


...och vi vann presentkort på McDonalds!

Samuel Eliasson & Mårten LeanderssonSkoghalls IBK P01

Olle Mattsson & David Gardell, Ronneby BK P03/04

Emil Sandberg, IK Oskarshamn Team 03

Moa Andersson, Evelyn Elliot, Lovisa Nimande, Elin Olsson & Michelle Hansson, Ekenässkolan 9A

Ingrid Lindblom, Hässelby SK FF

Liv Wignell, Arthur Olsson, Lucas Flyckt & Hugo Johannesson, Rönnängs IK Team 07

Albin Lindvall, Melvin Mattson, Ella Roström & Lucas Sjöbrink, Sandsbro AIK P05


Grattis allihopa, ni vann Biobiljetter 2016!

Johannes Thom & Joel Emanuelsson (1st var), Blåsut/Vänersborg BK

Anton Strömberg (2st), Adrian Karlsson, Neo Granholm, Petter Nyström, Leon Persson, Axel Olsson & Viktor Winberg, IF Björklöven

Christoffer & Nelly (1st var), Mariefreds Skola klass 8B

Harry, Christina, Viggo, Albin, Loke H, Viktor, Axel, Melker, Stina, Loke E, Isak, Johan, Linus & Oliver, Skellefteå AIK U10

Cecilia Ivarsson (2st) & Klara Gatemark (1st)Parkskolan klass 6

Måns Kjellman (2st) & Tina Bång, Loke Lindblom & Neo Lindblom (1st Var), FC Helsingborg P05/06

Veronica Östman & Elisabeth Gidlöf (1st vardera), ÖSK Hockey U11

Alicia Steffen (2st) & Felicia Lund, Elise Glenister, Vera Haglund & Matilda Bäck (1st var), Salemgymnasterna

Hans Pettersson (2st) & Johannes Thom & Joel Emanuelsson (1st var), Blåsut/Vänersborg BK

Engla Tengman, Albert Hallneborg, Molly Nilsson & Viktor Lindberg (1st var), Hannaskolan klass 8/9

Olle Svensson & Love Hultman (1st vardera), Bankeryds SK P06

Elin & Wilma Persson (1st vardera), Grisbackakyrkan 

Louise Lindlöf (1st), Vinninga AIF Damer 

Erik Svahn (2st) & Ludwig Frithz (1st), Sikeå SK A-pojkar 

Filip Sandberg (1st) &  Frida Johansson (1st), Byskeskolan Tyska Åk 8

Tuva Isaksson (2st), Alfred & Joel (1st vardera), Grythyttans Skola 5D

I AG Visbygymnasterna vann alla dessa. Svea, Matilda, Amanda, Lisa, Ina, Ella, Hanna, AnnaMajken & Ragnhild

Alice Lisserkers & Elin Rahm, Värmdö IF F02/03, 

Tilda Johansson, Bengtsfors IF F02, 

Moa Elliot &  Maja Ekström, Trulsegårdsskolan 8D1, 

Adam Windahl & Melvin Mattsson, Sandsbro AIK P05, 

Kevin Radley, BK Heid P05,

Wilhma Hammarling & Johan Karlsson, Vissefjärda Skola, 

Clara Svensson & Clara Viksberg i Lidköping FK 

Olle Andersson & Olle Malm, Karlslunds HFK P05, 

Hugo Freij Fredrik Edvardsson, Ingarö IF 

Asta & Märta Kjellström i Ärla-Stenkvista, 

Lovisa i klass 8 Grenadjärskolan, Örebro. 

Ellen Pedersen och Nora Karlsson i Uppvidinge Drill & Dans. 

Alma Forsberg, Julia Ahlstrand, My Andersson & Wilma Andersson i HK Country D-flickor 03


Ska ni tjäna pengar till laget eller klassen med TvättMästarn®, fråga oss om aktuella tävlingar.