Stort Grattis allihopa...


"Stora Vinnare"


Vinnare Landskampen Sverige - Danmark, Juni 2018

Teo Taylor, Vendelsö IK P10

Stort Grattis!




Aktuella Vinnare av Biobiljetter

4 Biobiljetter till...

Adam Falk & Ludwig Frithz, Sikeå SK

Petter Nyström, IF Björklöven P07


... och 2 Biobiljetter vann...

Kenneth Hansson, Sikeå SK

Ulrika Jonsson, Filipstads Ridklubb

Joel Thorén, Leo lundgren, Liam Henriksson, Noah Byström, Oscar Vallström, IF Björklöven P07

Christina Nilzon, Harry lundqvist, Loke Hedberg & Isak Bjuhr, Skellefteå AIK U12

Love Hultman, Bankeryds SK P06

Viktor Åhman, IFK Umeå P06

Mia Palm & Lisa Holmgren, Råtorps IK F08/09


... och 1 Biobiljett  var vann...

Therese Karlström, Julia Moberg, Jonna Nilsson, Erika Vikström & Peter Wenerklev, Östersund Basket F15

Viktor Winberg, Vigo Sandeström, Anton Strömberg & Gustav Persson, IF Björklöven P07

Andreas Lundström & Per Lundgren, Sikeå SK

Arvid Lind, Bankeryds SK P06

Alex Boström, Johan Stenberg, Oliver Asplund & Eddy Isberg, Skellefteå AIK U12

Alva Bulow & Thea Lindgren, AIK Handboll F06

Ella Roström & Albin Lindvall, Sandsbro AIK P05

Adrian Karlsson, Samuel Sellman & Edvin von Zweibergk, IF Björklöven P07

Sandra Edvardsson & Tilda Lundh, Skogås-Trångsunds FF Damjuniorer

Matilda Lindén, Olivia Göransson, Svea Britton & Lova Ellström, Råtorps IK F08/09

Melinda Sandert, Trädgårdskolan klass 9

Kristoffer Hånell, Oliver Sellgren, & Ossian Duveskog, IF Björklöven P07

Felix Josefsson, IK Oskarshamn Team 03

Elias Sandqvist, Mio Kapstad & Susanne Örnberg, IFK Umeå P06


Presentkort på MAX Hamburgare vann...

Meya Ruther, Jakob Eriksson & Samuel Oskarsson, Grisbackakyrkan

Harry Lundqvist, Jens Marklund, Oliver Holmgren, Viggo Eriksson, & Liam Edström, Skellefteå AIK U12

Eric Almén, Rasmus Hedqvist, Mille Lundström, Anton Sundvall & Frida Lundberg,  Geneskolan

Johan Stenberg, Oliver Asplund, Christina Nilzon, Loke Hedberg & Adrian Lind, Skellefteå AIK U12

Alice Klingberg, Tilde Martin & Alice Nilsson, Geneskolan

Enya Dahlström & Moa Eriksson, Forsby FF F06

Eddy Isberg, Isak Bjuhr, Alex Boström & Wilmer Kempainen, Skellefteå AIK U12

Pernilla Goding, Arboga Ryttarsällskap


Ska ni tjäna pengar till laget eller klassen med TvättMästarn®, fråga oss om aktuella tävlingar.