Aktuella Vinnare


Vinnare av biljetter till Sverige-Frankrike!

Julia Andersson, Korsavadsskolan klass 7F

Stort Grattis!



Aktuella Vinnare av Biobiljetter

3 Biobiljetter till...

Helena Söderberg, IFK Timrå P05 

Andreas Koppfeldt, Edaneskolan klass 4 (Arvika)


2 Biobiljetter till...

Mira, Thea & Elin, Hammenhögs Skola klass 5

Herman Jönsson, Korsavadskolan 7f Akademi

Douglas Lindblom, Philip Öhman & Lukas Lindblad, Hässelby SK FF 

Tuva Isaksson, Grythyttans Skola 5D

Olle Göransson, Alexander Heilbom & Tim Nord, Östersunds Basket P-15

Elin Wallin & Josefine Larsson, Glanshammars IF Friidrott

Emil Sjögren, Korsavadsskolan 8F

Ebba Ekengård & Måns Magnusson, Djupadals Scoutkår

Melwin Axelsson, Mölltorp/Breviks AIF P05/06

Wilma Andersson, Ulvåkers IF F03/04

Hanna Bogren, AG Visbygymnasterna

Erik Persson, Edaneskolan klass 4

Saga Alldén, Arctic Cheer Avalanches


... och 1 biobiljett  var vann...

Joel Norling, Mölltorp/Brevik AIF P05/06

Linus Hellsén, Catrin Nordlöf, Hugo Fröberg, Anton Högström & Viggo Rolandsson, IFK Timrå P06

Wille Nordlöf & Sebastian Bergqvist, Ronneby BK P03/04

Erik Wallsten & Jakob Eliasson, IFK Timrå P05

Mark, Fredrik, Andre & Jacob/Fadi, Wasaskolan klass 6A

Haylie Nygren, Ebba Abrahamsson, Lova Lindberg/ulrika Näslund, Betsele IF F09

Alva Mannberg, Betty Ölmebäck, Emma Nygren & Mattias Lidberg, Betsele IF F09

Erik Friberg & Albin Lindvall, Sandsbro AIK P05

Anton Manfred & Oliver Lindberg, Fristads GOIF P02

Arvid Franzon, IK Gautiod

JE Karlsson, Ted Gryttman, Oskar Hällqwist, Linneá Bergström Hugo L Nilsson & Andrea Berginge, Edaneskolan klass 4

Elias Sundell, Febe Hugosson & Samuel Huss, Grenadjärsskolan klass 8

Morgan Tunmats & Viktor Hallin, Rynninge IK P01, 

Pia Olsson, Rönnängs IK Team 07

Linnea Blom & Olivia Rydberg, Ulvåkers IF F03/04

Hannes Larkås, Öjeskolan 4C

Hilda Kovac, Grisbackakyrkan

Mathilda Van Dijk, Vinninga AIF Damer

Lollo Kämpe, Max Thomsson & Levi Ärnbäck, Eskilstuna City FK P03

Tara Mattsson, Alice Wolke, Alfred Gustavsson, Hilda Eriksson, Malin Sandberg, Albin Gustavsson, Kasper Löfgren, Grythyttans Skola 5D

Simon Jeppson, Julia Andersson, Martin Malmgren & SiljeThögersen,  Korsavadskolan 7f Akademi

Bianca Mattson, Wiggo Nilsson & Amadeus Persson, Korsavadskolan 7f Akademi

Emil Tranberg Karlsson, Bruksskolan klass 5

Daniel Lundqvist, Tyra Lundberg, Lina Holmgren, & Natalie Sjögren, Sörfors IF Dam/Junior

Minna Norrby, Ella Stenman, Svea Hallgren & Clara Sundberg/Matilda Ronsten (Sålde ihop), AG Visbygymnasterna

Nellie Nilsson Österman & Sofie Ritzler, Värmdö IF F05 Innebandy

Love Hultman, Bankeryds SK P06

Klara Bårman, Matilda Vestermark & Linnéa Thorén, Alléskolan klass EK14A

Elias Wahlgren, Aimèe Camitz, Oscar Morgan & Adam Cronqvist, Djupadals Scoutkår

Alwa Mossberg, Wera Molin, Pernilla Svensson och Malin Kareliussén, Glanshammars IF Friidrott

Mussie Grmazion & Martin Götesson, Hässelby SK FF

Filip Lindstedt, Alexander Hagvall, Adam Hedenvall, Oliver Elvbo, Linus Svedberg, Axel Hedström, Alex Koczkas & Anton Hammar, Östersunds Basket P-15

Charlotte Enarsson, Ville Nordbäck, Emil Rinne, Theo Nordin & Wille Persson, Köping HC U9

Anna Pettersson, Skoghalls IBK

Alvin Lindström, Hanne Öhlund, Viktor Savinen Eidegren & Vidar Fredriksson, Kalix HC Team 08

Anders Gradin & Vera Ahrnell, Järna SK Tjejhockey

Hedvig Nilsson, Albin Önneflod & Anton Persson, Korsavadsskolan 8F

Ronja Hedlund, Olivia Tullberg, Hulda Olofsson, Esmeralda Ekman, Lisa Liljeholm, Zin Mar Win, Arctic Cheer Avalanches


Vinnare av Presentkort på McDonalds

Samuel Eliasson & Mårten Leandersson, Skoghalls IBK P01

Olle Mattsson & David Gardell, Ronneby BK P03/04




Ska ni tjäna pengar till laget eller klassen med TvättMästarn®, fråga oss om aktuella tävlingar.